13-26.01.2020 - Ferie zimowe od 27.01.2020 - NOWY PLAN LEKCJI

PASOWANIE NA UCZNIA

2 i 3 października 2019 roku w naszej szkole miała miejsce jedyna w roku uroczystość, nasi najmłodsi uczniowie zostali PASOWANI NA UCZNIA! 51 pierwszaków z dumą wkroczyło tego dnia do szkoły. Założyli strój galowy, birety na głowy i dzielnym krokiem wraz ze swoimi wychowawczyniami pomaszerowali do auli. Pan dyrektor Sławomir Kempa wielkim ołówkiem pasował dumny narybek na prawdziwych uczniów. Pani wicedyrektor Kinga Walczak wręczyła dyplomy i złożyła gratulacje. Drugo i trzecioklasiści wręczyli pierwszakom słodkie upominki, a przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przywitała w gronie szkolnych braci. 

DRODZY PIERWSZOKLASIŚCI! Serdecznie witamy Was w gronie ludzi wzajemnie sobie życzliwych. Bądźcie dobrymi uczniami, dobrymi kolegami oraz uważnymi i dociekliwymi obserwatorami otaczającej Was rzeczywistości.